موضوع: "مهدویت"

منتظرتک سواریم

​ گفتند که تک‌سوارمان در راه است از اول صبح چشممان بر راه است از یازدهم، دوازده قرن گذشت تا ساعت تو چقدر دیگر راه است بیشتر »

مقر حکومتی امام زمان در کجاست⁉️ 

مقر حکومتی امام زمان در کجاست⁉️  ✅پاسخ: یکی از امور قطعی در عصر ظهور امام زمان (عج)، این است که مقر و مرکز سلطنت آن حضرت، در شهر کوفه است. شواهد روایی راجع به این مسئله بسیار است که جای هیچ شک و تردیدی را باقی نمی گذارد. مفضل از امام صادق (ع)… بیشتر »

عرضه اعمال برامام عصر(عج)

حدیث مهدوی  عرضه اعمال بر امام زمان (عج) در آینه‌ی قرآن و حدیث: «و قل إعملوا فسيري الله أعمالکم و رسوله و المؤمنون و ستردون إلي عالم الغيب و الشهاده فينبئکم بما کنتم تعملون » ۱ ترجمه :(و بگو ﻋﻤﻞ ﻛﻨﻴﺪ ﻳﻘﻴﻨﺎ ﺧﺪﺍ ﻭ ﭘﻴﺎﻣﺒﺮﺵ ﻭ ﻣﻮﻣﻨﺎﻥ ﺍﻋﻤﺎﻝ ﺷﻤﺎ ﺭﺍ… بیشتر »

انتظار برای ظهور برترین سبک از زندگی است

در میراث فکری اهل بیت(ع)، انتظار بسیار دلچسپ و دوست داشتنی و باشکوه است و منتظران، انسان های هدایت یافته و ولایت مدار و برحق اند؛ یعنی نفس فرهنگ انتظار بسیار ستوده و پسندیده است . بیشتر »

راه ورود به جبهه امام زمان «عج»

انسان منتظر و علاقه مند به یاری امام زمان(عج) خود، بايد از رهبر و مقتدایخود الگو گرفته و منش و رفتارش را شبيه او قرار دهد تا بتواند او را همراهي کند. باید بدانیم که یاران امام زمان(عج) از سنخ و جنس خود حضرت(عج) هستند و به همین جهت لیاقت یاری و نصرت آن… بیشتر »