موضوع: "سبک زندگی"

بدغذایی


اگر کودک هنگام غذا خوردن گفت این غذا را دوست ندارم، بگویید عزیزم غذا همین است

اگر گفت نمیخورم بگویید اشکال ندارد، نخور

بهیچ وجه غذای دیگری برایش درست نکنید

اشتراک گذاری این مطلب!

برای درد کمر

امـام صـادق(ع):

«هنگامی كه نزدايشان از

“نخــود"نام میبُردند،فرمودند

برای كمردرد،نافع است.»
الكافـي،ج۶،ص۳۴۲،ح۱

اشتراک گذاری این مطلب!

جوانه های پرخاصیت برای بدن

عدس : تقویت قلب و مغز

ماش : چربی سوزی و انرژی‌زایی

نخود :ضدعفونی‌کننده زخم‌ها

شبدر : لطافت پوست

گندم : دشمن سرطان و چاقی

اشتراک گذاری این مطلب!

گوشی ها را به رخت خواب نبرید!


نور گوشی های هوشمند، با مختل کردن ترشح ملاتونین، چرخه خواب را به هم میزند و مشکلات روحی و جسمی فراوانی به وجود می آورد که در عکس مشاهده می نمائید!

اشتراک گذاری این مطلب!

دیدی؟دیدی؟

کدام حرف ها را نباید به همسرتان بگویید

ديدي؟ ديدي؟
با خانواده همسرتان دچار اختلاف شده‌ايد و در خانه مدام براي همسرتان خط و نشان مي‌كشيد؟ تا به حال به اين فكر كرده‌ايد كه او مسئول رفتارهاي ديگران نيست و قرار نيست مدام به آنها براي درست رفتار كردن آموزش دهد؟ مردها در بسياري از مواقع به‌خاطر اشتباه‌های خانواده‌شان شرمنده مي‌شوند اما وقتي خط و نشان كشيدن‌هاي همسرشان را مي‌بينند و احساس مي‌كنند در دعواهاي زن و شوهري مظلوم واقع شده‌اند، تصميم به انكار اشتباه‌های خانواده خود و جبهه گرفتن در برابر حرف‌هاي همسرشان مي‌گيرند. 
آنها به اين فكر نمي‌كنند كه رفتار خانواده‌شان درست بوده يا نه، بلكه تنها مي‌خواهند در يك جنگ زن و شوهري بازنده نباشند. اگر نمي‌خواهيد حمايت همسرتان را از دست دهيد، شكايت‌هاي هر روزه‌تان از اشتباه‌های خانواده‌اش را بر سرش آوار نكنيد و از او نخواهيد پيغام‌ها و تهديدهاي‌تان را به گوش آنها برساند. يك توصيه مفيد براي‌تان داريم. حساب خانواده همسرتان را از او جدا كنيد و تا زماني كه اشتباه‌هایی را در رفتار شريك زندگي‌تان نديده‌ايد، به‌خاطر خطاهاي ديگران او را مجازات نكنيد. 

اشتراک گذاری این مطلب!