موضوع: "همسرانه"

صراحت مردان

​ زن ها معمولا غیرمستقیم حرف خودشان را می زنند و گلایه دارند چرا مردها حرف های شان را نمی فهمند.  مثلا ممکن است شما به همسرتان بگویید چایی نمی خوری و منظورتان این باشد که باید با هم چایی بخوریم  اما مردها معمولا به درون خودشان مراجعه می… بیشتر »

محبت واحترام

همسران بدانند که  «محبت» مکملی دارد به نام «احترام» محبت و احترام در کنار هم  معجونی‌ست که  هر کدام اثر دیگری را «ضمانت» خواهد کرد . ???? بیشتر »

برخی خصوصیات ناخوشایندخانوم ها برای آقایون

​برخی خصوصات خانوم ها که برای آقایان ناخوشایند است:  به سر و وضع خود نرسند خود را دست کم بگیرند فکر کنند همه‌چیز را می‌دانند میل شدید برای تغییر دادن مردهادارند حسادت و وابستگیِ زیاددارند  زنانی که خصوصیات زنانه ندارند زنانی که زیاده از… بیشتر »

حادترین مشکل

به آن چه همسرتان سعی دارد به شما بگوید گوش فرا دهید. حادترین مشکل در ارتباط کلامی زن و شوهر, آن است که بسیاری از همسران فقط  آن چه را که می خواهند میشنوند. بیشتر »

آداب خانواده

 توی جمع های فامیلی سعی کنین هوای همسرتون رو داشته باشین. آنقدر غرق در تعریف های زنانه با فامیل ها نشین که شوهرتون رو کلا فراموش کنین. .  وقتی توی جمع مشترکی هستین: وقتی همسرتون حرف میزنه شما اولین نفری باشین که حرفشو تایید می کنین دنبال… بیشتر »